Hakkımızda

NİMBUS YÜCELEN CEPHE SİSTEMLERİ


DAHA YAŞANABİLİR ÇEVRE İÇİN

Firmamız ; 2013 yılında Giydirme Cephe , Doğrama sistemleri projelendirme ve uygulaması üzerine 30 seneyi aşkın sektör tecrübesini değerlendiren İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Mimar Sinan Üniversitesi (MSÜ) mezunu teknik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Bu güne kadar yurt içi ve yurt dışı pek çok prestij projelerini hayata geçiren teknik , idari ve uygulama ekiplerimiz ‘mutlu yaşanabilir bir çevre için estetik ve konfor değeri yüksek yapı sistemleri ‘ mottosuna uygun olarak hizmet vermektedir


NIMBUS YUCELEN’in amacı

* İyi projeler gerçekleştirirken dünya standartlarına uygun kalite sınırlarını iyileştirmek.
* Müşteri memnuniyetini içeren temel amaçlara devam ederken, mimari güzelliklerin değerlerini artıran inşaat anlayışına katkıda bulunmak.
Bu hedefleriyle NIMBUS YUCELEN, teknik ve yönetici kadrosu, profesyonel ekipleri, 1.000 m²'den büyük bir üretim alanı ve gelişmiş bir ekipman havuzu ile çalışmaya devam ediyor. Şirketimiz nitelikli ve nitelikli işçilikten taviz vermeden hizmet vermeyi hedeflemiştir. Her inşaat kendine özgüdür. Bu tipikliğin bir sonucu olarak, her sorunun ve çözümün de özel olarak ele alınması gerekir. Bu ihtiyaç nedeniyle yapı sahibi proje sahibi ile yapılan görüşmelerle belirlenmektedir. Detay çözümleri belirlenmiş ve üç boyutlu tasarımlar hazırlanmıştır.

Profiller ve aksesuarlar TSK, TSEK, ISO 9002 kalite standartlarına uygundur.

30 yıllık alüminyum doğrama tecrübesi, uygulama ve mimarileri, mühendisleri ve teknik ekipleri ile firmamız hizmet vermektedir.

Akademik Mimari eğitimi ve ilaveten 30 yılı aşan Alüminyum Giydirme Cephe işleri projelendirme ve uygulama sektör deneyimi olan teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm yapı türlerinde en önemli bileşenlerden biri olan Yapı Kabuğunun ,”Doğru projelendirme,doğru sistem çözümleri,kaliteli malzeme, kaliteli imalat-montaj işçilikleri ve iyi bir koordinasyon” la bütünleşince sağlıklı oluşturulduğu bilinciyle her aşamada dikkat ve özenle çalışmak ve Müşteri memnuniyetini sağlamak kalite politikamızdır. Bu doğrultuda müşterilerimizin her aşamada onayını alarak gerek Aluminyum doğrama sistemlerinde,gerekse levha kaplama ve cam ürünlerinde TSE,TSEK,ISO,EWAA EURAS,kalite belgelerini müşterilerimize sunmaktayız…

Siz değerli müşterilerimize kazandırdığımız sağlıklı yapılarla, mutlu ve gülen yüzlerle alacağımız teşekkürler,edineceğimiz yeni dostlar bizim en büyük kazancımız olacaktır.


MİSYONUMUZ

Çevreye saygılı,doğaya zarar vermeyen geriye kazanılabilir ürünlerle çağdaş yapılaşmaya katkı sağlayacak ; “Sağlıklı yaşanabilir çevre için,sağlıklı yaşanabilir yapılar” inşasına katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde “Mimar,mühendis ve yüklenicilere en uygun hizmeti veren”,”çözüm ortağı “ olarak aranan bir firma olmak vizyonu ile yola çıktık… Hizmet verdiğimiz alanlardaki gelişmeleri takip etmek ve sektöre yansıtmak,nitelikli uygulamalara imza atarken hizmette sürekliliği sağlamak hedefimizdir. Yılların bize kattığı uygulama deneyimlerini ileriye uzanan süreçlerde geliştirerek hizmette ve kalitede yükselişi ve sürekliliği sağlamak için durmadan,yorulmadan çalışmak azmindeyiz.